Par produkciju

Pasutitmebeles.lv izmanto jaunākās tehnoloģijas un tikai kvalitatīvus materiālus  matraču un mēbēļu ražošanā, kā arī, lai nodrošinātu klientiem pilnu servisu, mēs piedāvājam arī gatavas mēbeles no  vadošiem un kvalitātes ziņā pārbaudītiem Latvijas, Polijas un Malāzijas ražotājiem.  Produkcijas kvalitāti ir iespējams apskatīt mūsu veikalā, kas atrodas Jelgavā, Dobeles šosejā 2.

Produkcijas klāsts bez ierobežojumiem :

Mēbeles pēc pasūtījuma: virtuvju, gultu, skapju u.c. mēbeļu izgatavošana no MDF, lamināta, akrīla, koka masīva pēc klienta izmēriem, projektiem, rasējumiem.

Tehnika un santehnika: piedāvājam arī  vadošo ražotāju iebūvējamo tehniku virtuvēm – tvaika nosūcēji, veļas/trauku mašīnas,  cepeškrāsnis, gāzes un elektriskās virsmas u.c. Kā ari varam nokomplektēt virtuvi ar santehniku – granīta/metāla izlietni, krānu.

Gatavas mēbeles: galdi, krēsli, mīkstās mēbeles (ādas un auduma), gultas un galdi no koka, mdf , stikla/metāla, lamināta, priekšnami, sekcijas u.c.;

Matrači: ir iespējams izgatavot matraci pēc Jūsu izmēriem ar Jums vēlamo pildījumu (latekss, kokoss, bonnel vai pocket atsperes, kamieļa vai aitas vilna, porolons, ifiber u.c.). Matrača forma var būt kantainā un apaļa; Izgatavojam matračus bērniem, virsmatračus, matračus uz cietā karkasa. Ir iespējams pasūtīt ergonomiskās  5-zonu atsperes, kas nodrošina pilnīgi taisnas muguras stāvokli gulēšanas laikā, vai pastiprinātas atsperes, ja guļoša svars virs 120 kg.

Gaismas ķermeņi, LED apgaismojums: sadarbibā ar vadošiem pasaules ražotājiem piedāvājam plašu apgaismes ierīču izvēli, LED apgaismojumu vitrīnām.

Par  visu interesējošo produkciju lūdzam interesēties mūsu birojā, kur iespējams apskatīt katalogus, materiālu paraugus vai saņemt piedāvājumu elektroniski, atbilstoši Jūsu vēlmēm un budžetam.