Par mums

Pasutitmebeles.lv ir interneta veikals, kas domāts klientiem, kuri vēlas redzēt savā interjerā kvalitatīvās mēbeles un stilīgu dizaina noformējumu!
Mēs esam tirgū jau četrus gadus un esam pierādījuši, ka mākam uzklausīt klientu un atrast iespēju kvalitatīvi un ātri realizēt Jūsu vēlmes un idejas.

Mūsu klienti un partneri ir fiziskās un juridiskās personās, dizaineri, makleri un arhitekti.
Mēs spējam piedāvāt gan plašu gatavo mēbeļu, durvju, dizaintapešu un spoguļu klāstu no vislabākiem materiāliem, gan uzprojektēt mēbeles pēc individuāliem izmēriem(virtuves, skapji, biroja mēbeles un dizaina

Mēs izmantojam visjaunākās tehnoloģījas un kvalitatīvu furmitūru, nodrošinot mūsu izgatavoto mēbeļu ilgu kalpošanas laiku un nevainojamu kvalitāti. Mūsu speciālisti gatavi palīdzēt Jums gan materiālu izvēlē gan interjera dizaina izstrādē, ieskaitot sienu apgleznošanu , mēbeļu izvēli pēc vadošo Eiropas ražotāju katalogiem.

Mēs nodrošinam mūsu produkcijas piegādi un montāžu. Kā arī mūsu uzņēmums piedāvā kvalitatīvas "Aquasanita" ražotāja plašu akmens masas produkcijas (izlietnes un krāni) izvēli, kuras mēs esam oficiālie pārstāvji Latvijā.

Mēs pieņēmam pasūtījumus gan elektroniski gan mūsu birojā Rīgā, Kr. Valdemāra 38, 03. kab. darba dienās no 9:30 līdz 17:30
Jūs vienmēr varat ar mums sazināties un noskaidrot interesējošos jautājumus.

Būsim priecigi redzēt tieši Jūs mūsu klientu un partneru plašajā lokā.

Novēlot patikamu iepirkšanos,
Pasutitmebeles.lv (SIA Delmer) kolektīvs