Guļamistabas un matrači


No guļamistabas  interjera dizaina un mēbeļu kvalitātes lielā mērā ir atkarīga jūsu atpūtas kvalitāte. Tā dēļ, izvēloties mēbeles guļamistabai, ir jāorientējas ne tikai uz oriģinalitāti, bet arī uz materiālu kvalitāti un pārbaudītām tehnoloģijām. Pasūtītmēbeles.lv palīdzēs jums veikt pareizo izvēli.

Gultas uz pasūtījuma. Mēs varam piedāvāt Jums plašu gultu modeļu izvēli. Gultas iespējams izgatavot arī pēc  Jūsu izmēriem no masīvkoka (priedes, bērza, alkšņa, ozolkoka). Kā arī mēs piedāvājam unikālos modeļus ar eko-ādas apdari, Swarowsky kristāliem un citiem dekora elementiem (dekoratīvajām atzveltnēm, apgaismošanu u.c.). Gultu var pasūtīt gan ar lamelēm, gan bez, ja Jums ir matracis uz cietā karkasa. 

Gatavas gultas. Mūsu veikalā (Jelgavā, Dobeles šosejā 2, 2.st.) ir plašs gatavo dāžadu krāsu un modifikāciju gultu piedāvājums. 

MatračiPasutitmebeles.lv saviem klientiem piedāvā arī ergonomiskus, elpojošus matračus, izgatavotus atbilstoši klienta vēlmēm un izmēriem. Matraču izgatavošanā tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, 5-zonu pocket atsperes, latekss, aitas un kamieļa vilna, kokosa skaidu plaksnes, jūras zāle un citi materiāli.

 • Unikālo piecu zonu matračiem ir 5 dažāda stingruma atsperu zonas, tāpēc, salīdzinājumā ar standarta Pocket atsperēm, matracis iegūst vēl izteiktāku elastību. Īpašais matracis ir sadalīts 5 atsperu zonās – plecu zona, jostasvietas zona, iegurņa apgabals, ceļi un stilbi. Piecu zonu bloka īpatnība ir pastiprināta kakla un jostasvietas zona un atslogota zona kājām. Tātad matracis reaģē tieši uz ķermeņa spiedienu un noņem slodzi no mugurkaula, ļauj muskuļiem atbrīvoties un novērš asinsvadu saspiešanu miega laikā. Šāds matracis pilnībā atbilst visām ortopēdiskā matrača prasībām un būs garants kvalitatīvam miegam un atpūtai

  Pocket standarta atsperu blokā ir 272 atsperes uz 1m2, paredzēts 1 guļošā masai līdz 90 kg; 

  Pocket "pastiprinātā stingruma" atsperu blokā ir 289 atsperes uz 1m2, paredzēts 1 guļoša svaram virs 90 kg;

Pocket atsperu priekšrocības

 • akupresūras elastības īpašības (spēja atkārtot ķermeņa formu); 
 • ortopēdiskas īpašības; 
 • augstas gaisa apmaiņas īpašības; 
 • augstas mitruma apmaiņas īpašības un optimāls matrača mikroklimats; 
 • beztrokšņaina darba sistēma;
 • rada pilnīgu neatkarību starp guļošajiem;
 • nav „viļņa” un „guļamtīkla” efekta

Nakts galdini un veļas kastes. Koka gultām ir iespējams pasūtīt klāt veļas kasti, kura aprīkota ar riteņtiņiem. Kā arī piedāvājam nakts galdiņus. 

Skapji. Informāciju par skapjiem atradīsiet sadaļā „skapji”.

Izgatavošanas laiks. Jā Jūsu izvēlētas gultas nav mūsu noliktāvā, tad tās izgatavošana var aizņemt līdz 2 nedēļām. Matracis tiek izgatavots 3 dienu laikā.

Mūsu darbu galerija