Skapji un garderobes

Pasutitmebeles.lv saviem klientiem piedāvā izvēlēties skapjus un iebuvējamos skapjus, bīdāmās sistēmas no piedāvātiem standarta projektiem (kuriem ir lētāka cena un tik pat laba kvalitāte), vai pasūtīt skapja izgatavošanu pēc individuālā izmērā un dizaina. Mēs izgatavojam dažāda veida skapjus – stura skapjus, plauktu moduļus, nišās iebūvējamos skapjus no lamināta, masīvkoka, MDF un akrīla. Piedāvājam arī ģerbtuves skapīšu izgatavošanu bērnu dārziem un citām iestādēm.

Plaša krāsu un faktūru izvēle ļauj viegli pieskaņot skapi jebkuram interjeram. Mēs izmantojam vācu ražotāja„Bloom” augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru, kura ir slavena ar savu izturību un ilgmužību.  Pēc  klientu vēlmēm mēs varam piedāvāt arī citu ražotāju furnitūru (jautājiet mūsu konsultantiem). Furnitūras iespējamo krāsu (sudraba, zelta, šampānieša krāsas)paraugus ir iespējams aplūkot mūsu Rīgas birojā vai Jelgavas veikalā. 

Dizaina elementi.  Mēs plaši pielietojam mūsdienu tehnoloģijas mēbeļu ražošana un varam piedāvāt vairākas iespējas skapja fasādes noformēšanai :

  • Spoguļi:  dažāda izmēra spoguļi, ornamentu gravēšana uz spoguļiem, aplimēšana ar dekorativiem elementiem.
  • Stikls: stikls plaši pielietojams skapju durvju dizainos. Durvis var būt kombinētās – ar stikla elementiem, pilnībā no stikla. Stikls ļauj istenot dažādas klientu fantāzijas – to var aplīmēt ar skaistu dekoratīvu plēvi (pieejami standarta varianti vai dizainu var veidot uz pasūtījuma),  var veikt dekoratīvu apdruku (drukāt virsū dabas sižetus, fotogrāfiju reprodukcijas), ar speciālu tehnoloģiju veidot ornamentus uz stikla.
  • Bambuss un citi dekori: bambusa plāksnes,tapetes un fototapetes ir plaši pielietojami skapju durvju dizainā.

Ražotne. Mūsu ražotne atrodas Jelgavā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu kvalitatīvai mēbeļu ražošanai  un apdarei saskaņā ar Eiropas eksporta standartiem. Jā nepieciešams, mūsu ražoto mēbeļu kvalitāti Jūs varat apskatīt mūsu 600 m2 lielā mēbeļu veikalā Jelgavā, Dobeles šosejā 2.

Cenas aprēķins. Jums ir iespēja atsūtīt savu projektu/rasējumu cenu aprēķinam, jeb atnākt mūsu birojā pēc konsultācijas, ņemot līdzi vēlamā skapja izmērus. Kad topoša skapja dizains un cena ir noteikti, pēc avansa (30-40%) iemaksas pie klienta izbrauks mūsu meistars, kas noņems precīzus izmērus, lai nodotu skapi ražošanā. Skapja ražošanas process parasti aizņem 2-3 nedēļas, uzstādīšana 1 dienu.

Галерея шкафов