Apgaismojums

Labs apgaismojums ir jebkuras telpas neatņēmamā sastāvdaļa, bet gaumīgi izvēlētā lustra, bra, stāvlampa vai citi apgaismojuma elementi palīdzēs izveidot patīkamu atmosfēru un mājīgumu.

Zemāk apskatāmajos gaismas kermenu katalogos jus noteikti atradisiet vēlamo risinājumu gan mājaj, gan birojam - no parastiem gaismekļiem līdz ekskluzīvām dizaina lampām.

 

IDEAL LUX  (ITALY) - ļoti liela itāļu fabrika, kura ražo visu veidu apgaismojuma priekšmetus interjeram jau vairāk nekā 40 gadus. Apgaismojums viesistabai, lampas darba telpām, stāvlampas guļamistabai, LED apgaismojums virtuvei vai vannas istabai, klasiskās lustras un moderni risinājumi – to visu no Venēcijas kompānija piegādā vairāk nekā uz 70 Eiropas valstīm. Katalogā tiek piedāvāti virs 1500 gaismas ķermenu modeļu - kvalitātīvu, patentētu un oriģinālu - izteiktā klasika, haiteks, Murano stikls, dabīgais kristāls - pašai izsmalcinātai klientu gaumei.
Iejuplādēt katalogu* Lappuses 1 - 200 Lappuses 201 - 400 Lappuses 401 - 640

* Kataloga ielāde var aiznemt dažas minūtes

 

LUCIDE (BELGIUM) - beļģiešu ražotājs, kas piedāvā milzumu augstākās kvalitātes apgaismojuma variāciju. Vairāk nekā 2500 dažādu lustru, stāvlampu, sienas lampu kā iekštelpai, tā arī ārpusei. Šajā katalogā Jūs atradīsiet unikālus stikla, metāla un tekstīla savienojumus, jautrus un neatkārtojamus gaismekļus bērnu istabām, lampas lasīšanai, gaismas ķermeņus un dizaina risinājumus kā modernam interjeram, tā arī mājai country stilā.
lejuplādēt katalogu* Lappuses 1 - 153 Lappuses 154 - 269 Lappuses 270 - 392 Lappuses 393 - 497

* Kataloga ielāde var aiznemt dažas minūtes

 

 

 

   

Lai uzzinātu izvēlētās preces cenu, jums jāievada preces kods meklētāja lodziņā un tajā jūs ieraudzīsiet cenu. Gadījumā, ja cena netiek atrasta, jūs varat aptuveno cenu noskaidrot, izvēloties līdzīgu preci vai rakstot mums uz e-pastu info@pasutitmebeles.lv
Lielāka sortimenta daļa var tikt piegādāta dažu dienu laikā, bet ja prece nav noliktavā, piegāde no Beļģijas vai Itālijas var aiznemt 7-10 darba dienas.