Virtuves mēbeles

Pasutitmebeles.lv  piedāvā saviem klintiem  ne tikai gatavos risinājumus, bet arī virtuves iekārtu izgatavošanu pēc individuāliem izmēriem un projektiem.  Mēs spējam piepildīt Jūsu sāpni un izveidot ne tikai skaistu, bet arī ergonomisku un funkcionālu virtuvi no masīvkoka, lamināta, akrila, MDF.

Plaša krāsu un faktūru izvēle ļauj piepildīt jebkuras fantāzijas.   Mūsu virtuvēs mēs izmantojam vācu ražotāja„Bloom” augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru. Pēc  klientu vēlmēm mēs varam piedāvāt arī citu ražotāju furnitūru (jautājiet mūsu konsultantiem).

Virtuves  galda virsmas. Mums ir plaša galda virsmu izvēle, sākot ar standarta virsmām un beidzot ar Granitops unCorian mākslīgu akmeni, kas ļauj izveidot visdažādākus risinājumus – liektās virsmas, izlietnes, restītes un daudz ko citu.

Virtuves priekšauts ir ne tikai dekora elements ,bet arī aizsargpanelis, kas viegli mazgājams un pasargā jūsu sienas no taukiem un mitruma cepšanas laikā. Klientu izvēlei ir dažādi risinājumi – dekoratīvie metāla paneļi, stikls aplimēts ar dekorplēvi, arī dizaineru apgleznots stikls, kas skaisti papildinās interjeru.

Virtuves tehnika. Papildus, mēs piedāvājam mūsu klientiem arī iebūvējamo un standarta tehniku , tvaika nosūcējus (arī  dekoratīvos) un virtuves santehniku no vadošiem Eiropas ražotājiem (AEG, Electrolux, Candy u.c.).  Par tehnikas izvēli lūdzu konsultējieties ar mūsu speciālistiem.

Ražotne. Mūsu ražotne atrodas Jelgavā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu kvalitatīvai mēbeļu ražošanai  un apdarei saskaņā ar Eiropas eksporta standartiem. Jā nepieciešams, mūsu ražoto mēbeļu kvalitāti Jūs varat apskatīt mūsu 600 m2 lielā mēbeļu veikalā Jelgavā, Dobeles šosejā 2.

Pēc klienta vēlmēm ir iespējams izgatavot individuālu 3-D topošas virtuves vizualizāciju, lai iegūtu pilnu priekšstatu par dizainu un skapīšu izvietojumu.

Cenas aprēķins. Jums ir iespēja atsūtīt savu projektu/rasējumu cenu aprēķinam, jeb atnākt mūsu birojā pēc konsultācijas, ņemot līdzi virtuves plānu un vēlamās virtuves iekārtas izmērus. Kad topošas virtuves dizains un cena ir noteikti, pēc avansa (30-40%) iemaksas pie klienta izbrauks mūsu meistars, kas noņems precīzus izmērus, lai nodotu virtuvi ražošanā. Standarta virtuves iekārtas ražošanas process parasti aizņem 2-3 nedēļas, uzstādīšana - 1 dienu.