Mūsdienās mēbeļu sortiments var pārsteigt jebkuru, tehnoloģiskais progress un dizaineru izdoma priecē pircējus ar daudzveidīgumu un plašu materiālu izvēli. Toties klasiskās mēbeles stabili ieņem savu nišu. Mēs esam priecīgi, ka šodien mūsu klientiem varam piedāvāt klasiskās mēbeles uz pasūtījuma – ne tikai korpusa mēbeles, bet arī klasiskos dīvānus, gultas, krēslus un pufus.

Plaša audumu kolekcija, individuālie izmēri, dizains pēc klienta velmes, kā arī ir pieejami dažādi gulēšanas mehānismi (izlaižāmā gulta vai lifts). Plašs aksesuāru klāsts ļauj izveidot pa īstam karalisku dīvānu vai mēbeļu komplektu.

Klasisko mēbeļu cena noteikti atšķirās no moderno mēbeļu cenas, bet pārsvarā cenu nosaka materiāli un audumi. Kā jau saprotams, augstākās klases mēbeļu ražošanā tiek izmantots dabīgs koks, īpaši kvalitatīvi un skaisti materiāli, tādi kā šenīls, zīds, gobelēns un to cena par 1 m2 var pārsniegt pat 500 EUR. Skaisti dekori var pasvītrot konkrētās mēbeļu detaļas un to līnijas, kā arī veidot smalku akcentu, lai mēbeles iekļautos jebkurā klasiski bagātīgā interjerā.

Mūsu galerijā Jūs atradīsiet vairākas jau gatavas klasisko mēbeļu idejas, kā arī atradīsiet audumu paraugus šeit.