Biroja mēbeles

Tā kā mēbeles birojā ir neatņēmama sastāvdaļa, to izvēle ir ļoti nopietns un atbildīgs process. Šodien biroja mēbeles ir plašs jēdziens un iekļauj sevī gan datorgaldus, pārrunu telpu mēbeles, skapjus, plauktus, krēslus un citus aksesuārus. No darba aizsardzības viedokļa mēbelēm ir jābūt ergonomiskām un atbilstošām darbinieka vajadzībām. Tām jāapvieno sevī ērtumu, funkcionalitāti un skaistu dizainu. 

Pasutitmebeles.lv piedāvā kā gatavus risinājumus, ta arī biroja mēbeļu izgatavošanu atbilstoši pasūtītāja vajadzībām un biroja plānojumam no lamināta, akrila, masīvkoka, MDF, nažfiniera.

Plaša krāsu un faktūru izvēle ļauj piepildīt jebkuras fantāzijas.   Mūsu mēbelēs mēs izmantojam vācu ražotāja„Bloom” augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru. Pēc  klientu vēlmēm mēs varam piedāvāt arī citu ražotāju furnitūru (jautājiet mūsu konsultantiem).

Ražotne. Mūsu ražotne atrodas Jelgavā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu kvalitatīvai mēbeļu ražošanai  un apdarei saskaņā ar Eiropas eksporta standartiem. Jā nepieciešams, mūsu ražoto mēbeļu kvalitāti Jūs varat apskatīt mūsu 600 m2 lielā mēbeļu veikalā Jelgavā, Dobeles šosejā 2.

Dizainera pakalpojumi. Piedāvājam arī dizainera un mākslinieka pakalpojumus, biroja stilizācijai, ērgonomiskā interjera izveidei.

Krēsli un aksesuāri. Sortimentā ir vairāk nekā 200 dažādi biroja krēsla modeļi: krēsli pārrunu telpām, krēsli apmācibām (ar galdiņiem/paliktņiem), ergonomiskie krēsli biroja darbiniekiem. Kā arī piedāvājumā ir dažāda veida plaukti, atvilktņu bloki rakstāmgaldiem ar ritentiniem un bez, puķu plaukti/statīvi . Ja nevarat atrast interesējošu preci musu majas lapā, ludzu pieprasiet informāciju musu birojā.