“Rozīnīte” interjerā

No sēniem laikiem cilvēks cenšās izpuškot savu mītni. Mūsdienās iznterjera dizains ir globālā industrija, kurā tiek nodarbināti bezgala daudz speciālistu un ražotņu, lai pārsteigtu mūs ar sava darba rezultātiem prestīžajās izstādēs, glancētajās žurnālu lapās un no TV ekrāniem.  Jaunas tendences, slaveno zīmolu interjera aksesuāri šodien ir dizaineru un arhitektu veidoto dzīvokļu, biroju, glauno villu un viesnīcu interjeru neatņēmama sastāvdaļa. Bet visi šie projekti izmaksā miljonus un ne katrs var atļauties to priekš sevis.

Kā tad būtu ar mazas platības dizainu? Vai var mazgabarīta dzīvokļa īpašnieks ar mazu budžetu atļauties sev iznetrjeru ar “ROZĪNĪTI” nepiesaistot dizaineri? Mēs sākam – JĀ!

Šajā gadījumā par izcilu palīgu Jums sava ekskluzīvā inerjera izveidē var kļūt dizaintapešu kolekcija no EKATERINA RYBAKOVA’S ART LABORATORY. Dizaineri jau ir ieguldījuši savu talantu un mākslu, veidojot kolekciju. Visi attēli ir veidoti pēc mākslinieku zīmējumiem un ir tiešs roku darba atainojums.

Pēc savas dabas tie ir “dzīvi” attēli, kuri droši var konkurēt ar sienu apgleznojumu cenas ziņā. Vai tad nav “ROZĪNITE”? Bet tālāk jau katrs var iejūsties dizainera lomā, veidojot savu interjeru. Atslēdziņas ir paslēptas katrā kolekcijas eksemplārā.

Pirmkārt: izvēloties sev piemēroto dizaintapeti kā telpas dekorēšanas elementu, jāsaprot, ka tas uzreiz kļūs par Jūsu interjera centru. Ne par matemātisku, protams, bet drīzāk par vizuālu. Tādeļ, vispirms jaiedomājas viss interjers kopumā un tā galvenā vieta, kur Jūs izvietosiet zīmējumu.

Otrkārt: tad, kad jūs izvēlējāties “CENTRU”, visam apkārtējam ir jāpakļaujas tam. Bez šaubām, viesvienkāršākais risinājums izmantojot jebkuru dizaintapeti – izvēlēties baltu sienu krāsu – sienas var būt gan nokrāsotas ar krāsu, gan aplīmētās ar baltajām tapetēm ar smalku viendabīgu faktūru. Balta krāsa piepildīs ar gaismu jūsu telpu, vizuāli paplašinās to un jebkurš no izvēlētājiem zīmējumiem izskatīsies perfekti. Piemēram, tādam zīmējumam kā “SAULE” tas būtu labākais risinājums.

Panno «PUĶE1» un «PUĶE 2»  ir bagāti ar pēlēkajiem toņiem, tāpēc eksperimenta pēc var izvēlēties pēlēko krāsu arī sienām.

Bet visdrošākiem mēs iesakam dizainu «ATSPOGUĻOJUMS», kas skaisti izskatās uz baltā fona, bet pieļaujāms nokrāsot sienu arī melnajā krāsā. Bet šeit ir svarīgi pareizi novērtēt sienas platību attiecībā pret visas telpas platību,- tai jābūt samērā nelielai, tad tapetes izdevīgi izcels zīmējumu bet attēls nebūs pārāk uzbāzīgs.  

   Izvēloties dizaintapetes “PUTNI” vai “SARKANA PUĶE”, Jūs varat nokrāsot sienu jebkurā tonī, kas būtu pieskaņots arī zīmējuma toņiem.

Standarta dizainapetes izmērs ir 250 х 125 cm, ko tad darīt ja griestu augstums ir lielāks? Tas ir atkārīgs no tā, - cik daudz. Pastāv dažādi risinājumi. Ir iespējams izmantot augstāku grīdas līsti  un stūra moldingu starp sienu un griestiem. Bet ja augstums ir krietni lielāķs par tapetes augstumu, tad to var ierāmēt, izmantojot poliuretāna bageti, un tapete pārvērtīsies par skaistu gleznu.

     ФОТО ИНТЕРЬЕР С БАГЕТОМ

Treškārt: grīda var būt no jebkura materiāla – lamināts, parkets, linolejs, flīzes u.c. Bet Jums jāparūpējas par krāsas izvēli. Visdrīzāk grīdai nav jābūt kliedzošos toņos, bet pieļaujama balta vai melna krāsa. Šeit labi iederēsies pelēkie vai naturālā koka toņi, bet ne pārāk koši (līna, kafijas, kafijas ar pienu vai balinātā koka). Izvēloties koka grīdas jāpiedomā ari par pārējas koka mēbeles toni, ja tās ir plānotas.

Ceturtkārt: ja telpā ir liela izmēra glezna mēbeles jāizvēlas neitrālajos toņos. Ja jūs esat meln-baltu dizaina risinājumu piekritējs> tad ļoti iespaidīgi izskatīsies melna koka mēbeles un mīkstās baltās mēbeles, kaut tas nav ļoti praktisks risinājums, toties garantē vizuālo efektu. Melnas detaļas  šarmanti akcentēs interjeru: melnas aizskaru stangas, lampas, toršeri.

Un visbeidzot daži spilgti “plankumi” , kā piemēram, krēslu, pufu, divānu spilvenu apdare,  vāzes, paklājs, lieliski var iederēties jusu dizaina šedevrā.  Galvenais, lai to nav par daudz – šie krāsainie akcenti domāti lai izceltu jūsu telpas iedomāto “centru”, nevis lai “konfliktētu” ar to.

Atcerieties, ka dizaintapetes ir Jusu “ROZĪNITE”!

Rādiet kopā ar mums un EKATERINA RYBAKOVA’S ART LABORATORY  !