Dalīties ar rakstu

Kāpēc izvēlēties koka mēbeles?

kapēc izvēlēties koka mēbeles, 9 iemesli, guru mēbeles

Kāpēc izvēlēties koka mēbeles?

Varētu droši apgalvot, ka katrā mājoklī ir vismaz viena koka mēbele, kaut viens koka plauktiņš vai koka galds, vai krēsls. Piekrīti?

Cilvēki ir izmantojuši dabas materiālus, piemēram, koka celmus, akmeņus un sūnas kā mēbeles kopš civilizācijas sākuma. Arheoloģisko pētījumu rezultāti vēsta, ka pirms aptuveni 30 000 gadiem sāka veidot savas mēbeles, izmantojot koku, akmeni un dzīvnieku kaulus.

9 iemesli, kāpēc izvēlēties koka mēbeles? 

Noteikti ir daudz vairāk iemeslu,  taču mēs izvēlējāmies 9, mūsuprāt, populārākos.

Ilgmūžība un izturība

Tā kā koks ir dabiski izturīgs materiāls, mēbeļu ražotāji bieži izmanto tieši šo kvalitāti. Spēju ražot izturīgas mēbeles un to detaļas pieprasa to ikdienas funkcijas un biežā lietošana.

Viegli kopjamas

Pat ar minimālām rūpēm, Jūs variet nodrošināt koka mēbeļu lielisku izskatu. Ikdienas rūpes parasti ietver putekļu noslaucīšanu un tīrīšana, lai virsmas saglabātu tīras, vienlaikus izvairoties no ūdens un putekļu uzkrāšanās. Piemēram, pievienojot tīrīšanas lupatiņai bišu vaska pulveri, jūs padarīsiet koka mēbeles spožākas, pievienojot papildus skaistumu jau tā izskatīgajam materiālam. Ražotājs bieži vien izvēlas mēbeli jau ražošanas procesā pārklāt ar laku vai PU, lai jūsu mēbelei būtu izteiktāks materiāla raksturs un augstāka nodilumizturība, un aizsardzība pret mēbeli bojājošiem faktoriem.

Trīs vienā

Kvalitāte, komforts un skaistums. Kurš gan to nevēlas? Tāpēc cilvēki vēlas maksāt par ekspertu meistarību, labiem materiāliem un to izturību.

Draudzīgas dabai

Tā kā daudz tiek runāts par globālo sasilšanu un klimata pārmaiņām, ir atsvaidzinoši zināt, ka koka mēbeles ir videi draudzīgas salīdzinot ar plastmasas, kas var radīt kaitīgu ietekmi uz vidi. Kokmateriāli, kas ir iegūti atbildīgi, ir vienīgais atjaunojamais būvmateriāls- koki var tikt papildināti ar jaunaudzi.

Mēbeļu ražotāji ir arī pielāgojuši drošas un uzlabotas tehnoloģijas koksnes apstrādei, lai samazinātu materiāla izšķērdēšanu. CNC frēzēšana garantē konstrukcijas efektivitāti un precizitāti, vienlaikus izmantojot mazāk enerģijas.

Vēl viens veids, kā koka mēbeles ir ilgtspējīgs risinājums, iegādāties vietējo koka mēbeļu produkciju, atbalstot ne tikai vietējo kokrūpniecību, bet arī vietējo ekonomiku.

Vēl, tā kā līdz 50% no koksnes sausā svara ir ogleklis, koka mēbelēm ir spēja uzglabāt oglekli, kas ir izšķiroši cīņā pret klimata pārmaiņām.

Rada mājīguma sajūtu

Kā daļa no dabas interjera dizaina, koks var pārveidot telpas vai visa mājokļa noskaņojumu, radot mājīgu, viesmīlīgu un patiesi organisku sajūtu. Tāpēc šis materiāls tiek izmantots mēbeļu ražošanā  no paaudzes paaudzē, piedāvājot nemainīgu un neatkārtojamu kvalitāti. Pat, ja dzīvojiet pilsētā, daudzdzīvokļu namā, koka mēbele ienesīs dabas sajūtu. Koka organiskā izjūta var palīdzēt atvieglot prātu un atpūsties sajūtām.

Nezaudē vērtību

Ja jūs kādreiz izvēlēsieties pārdot kvalitatīvu koka mēbeli, tā var saglabāt savu vērtību gadu gaitā.

Plašs koksnes krāsu un toņu klāsts

Tas sniedz daudzveidību jūsu mēbelēm, radot dažādu stilu un izskatu, nemaz nerunājot par smalkām, bet pamanāmām atšķirībām starp dažādu koka sugu faktūrām. Tonis vai koka apdare spēj sniegt izmeklētību un izsmalcinātību. Piemēram, riekstkoka krāšņā, tumši brūnā krāsa jebkurai telpai var piešķirt greznumu. Dizaina inovāciju potenciāls ir bezgalīgs, lai sniegtu papildus estētisku burvību mēbelei.

Labi izskatās kopā ar citiem materiāliem

Koks, būdams pats par sevi skaists, dabīgs materiāls, spēj labi sadzīvot un saspēlēties ar citiem materiāliem. Piemēram, dīvāns ar masīvkoka kājām, koka vitrīna ar stikla durvīm, koka kumode ar misiņa rokturiem.

Kāpēc izvēlēties koka mēbeles Guru Mēbelēs?

Guru mēbelēs ir plašs koka mēbeļu klāsts, dažādi toņi, dažādas apdares un dizaina risinājumi. Priecāsimies jums piedāvāt  arī Woodman un Softrend dīvānus ar augstvērtīgām un kvalitatīvām koka detaļām.

Ja neatrodiet izsapņoto ražotāju sortimentā, jums ir iespēja pasūtīt koka mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

Uz tikšanos!