Dalīties ar rakstu

Kur uzglabāt lietas?

kur_uzglabat_lietas

Kur uzglabāt lietas?

Skapji aizpildīti. Ko darīt?

Neatkarīgi no tā, vai tie ir nesezonas apavi vai drēbes, gultas veļa, bērnu rotaļlietas, apavu kopšanas līdzekļi vai citas Jums vajadzīgas lietas, ir patīkami, ja katrai lietai ir sava vieta. Tas, ka kādai lietai trūkst vietas,  mēdz radīt nekārtību un kaitināt.

Pufi un banketes ir lielisks risinājums ne tikai Jūsu mājlietu uzglabāšanai, bet Jūs iegūstiet arī papildus sēdvietu. Turklāt Jūs variet pufa/banketes stilu pieskaņot jeb kurai telpai un dizainam, papildināt esošo dīvānu komplektu vai izcelt to kā atsevišķu akcentu.

Guru Mēbelēs ir ļoti plaša audumu, ādas aizstājēju un ādas veidu un krāsu izvēle gan ar mierīgām krāsām un toņiem, gan spilgtiem akcentu materiāliem. Vairākiem pufiem un banketēm ir iespēja izvēlēties koka vai metāla kājas, kājiņu augstumu izvēle, kājiņu toņu izvēle.

Kur uzglabāt lietas?

BANKETE SOLHALL

BANKETE_SOLHALL_310_SB_Solhall_preview-768x512

BANKETE ULVASEN

bankete.velaskaste.ulvasen2

PUFS BED BOX

bankete_bedbox_porto-fab-e1496147957669

KAJAS-VISI-VEIDI-1

PUFS JUMBO

pufs_JUMBO-FOOTSTOOL-1

PUFS13

pufs13.2-1, pufs ar kasti

PUFS 2

Pufs_ar_kasti_Pufs-1

PUFS 8

Pufs_ar_kasti_8

PUFS TOMAS

Pufs_ar_kasti_8

PUFS STANDART

pufs.standart.ar.kasti

PUFS MAGNUM

pufs_ar_kasti_magnum-footstool-1

Mīksto mēbeļu piedāvājums GURU Mēbeles salonā

Mūsu salonveikalā iespējams iegādāties dažādu izmēru, materiālu un funkciju dīvānus, dīvāngultas, krēslus, pufus. Piedāvājumā iekļauti labāko Latvijas ražotāju piedāvātie dīvāni, Igaunijas ražotāja BELLUS dīvāni, SOFTREND dīvāni un Dāņu ražotāja INNOVATION dizaina dīvāni. Salonveikalā „Guru mēbeles” tiek piedāvāti dažādi izvelkamie dīvāni, izvelkamie krēsli, ērti, neizvelkami sēžamie dīvāni, sēžamie krēsli, RECLINER tipa krēsli ar īpašām kāju izlaišanas un muguras daļas atlaišanās funkcijām, kompaktu izmēru vienguļamas un divguļamas tahtas, dažādu veidu masīvkoka gultas, bērnu gultas, ērtus sēžammaisus, dažādu veidu pufus ar iebūvētām kastēm un bez kastes. Katram no ražotājiem pieejams ļoti plašs audumu sortiments kurā noteikti atradīsiet sev, gan vizuāli, gan taustei tīkamus audumu variantus. Daļai no ražotāja BELLUS dīvāniem iespējama arī ādas apdare, kā arī ādas un ādas aizvietotāja kombinācijas apdare.

Ražošanas, mēbeļu izgatavošanas termiņi:

Latvijas labāko dīvānu ražotāju dīvāni un mīkstās mēbeles tiek izgatavoti 3-4 nedēļu laikā,

savukārt Igaunijas ražotāja BELLUS augstās kvalitātes dīvāni un mīkstās mēbeles tiek izgatavoti 6-8 nedēļu laikā.

Dāņu ražotāja INNOVATION dīvāni un mīkstās mēbeles tiek izgatavoti 4-6 nedēļu laikā.

Kad Jūsu mīkstā mēbele ir  izgatavota, atsevišķi vienojoties, iespējams Jums arī piegādāt, salikt vai uzstādīt uz Jūsu norādītajā adresē.