Par mums

 “Sapnu Mēbeles” ir salons, kurā mēs piemeklējam katram no Jums savu ideālo skapi, matraci, dīvānu, gultu, krēslu vai galdu, salasām istabu pa masīvkoka kolekcijas elementiem, atrodam skaistāko Itālijas vai Beļģijas gaismekli iekštelpām vai ārpusei. Mēs esam pārliecināti, ka mēbeles, ko iegādājaties, sniegs Jums ilgstošu prieku un ļaus baudīt interjeru, ka viss ir tieši tā, kā Jūs vēlējāties, kur Jūs jūtaties labi un ērti kopā ar saviem mīļajiem.

“Sapnu Mēbeles”  ir oficiālais Sleepwell matraču un gultu pārstāvis Latvijā, turklāt uzņēmums piedāvā  arī  visa veida nepieciešamās mēbeļu grupas, lai klients varētu ērti un gaumīgi iekārtot savu mājokli. Plašā klāstā salonā ir izstādītas arī Latvijā ražotas mēbeles visdažādākajām gaumēm un prasībām.

video!!!

Nāc ciemos ar Goda ģimenes karti 3+!

Ar Goda ģimenes karti 3+ salonā Sapnu Mēbeles Jums ir 10% atlaide visiem Sleepwell un Hilding Anders produktiem.

Uzzini vairāk par Goda ģimenes karti 3+ ŠEIT

Atlaide tiek piemērota, pirms pirkuma uzrādot Goda ģimenes karti 3+ tirdzniecības speciālistam.

Atlaide tiek piemērota, veicot pasūtījumu vietnē www.pasutitmebeles.lv, pasūtījuma komentārā norādot, ka esiet Goda ģimenes kartes 3+ īpašnieks/-niece un norādot kartes numuru.

Sleepwell un Hilding Anders akciju periodos, kad noteiktām preču grupām ir atlaide, atlaides nesummējas.

Sleepwell matrači  ir Hilding Anders grupas matraču un gultu zīmols.

Sapnu Mēbeles ar augstu atbildību izturas pret Sleepwell izrādīto uzticību un profesionalitātes un sadarbības novērtējumu, ka esam Sleepwell oficiālie pārstāvji Latvijā.

Hilding Anders Baltic AS, kas ražo Sleepwell produktu sērijas, Igaunijā darbojas kopš 2004.gada. Lai nodrošinātu cilvēkiem labu miegu, uzņēmumā ar modernām ražošanas iekārtām strādā gandrīz 360 cilvēku, viena mēneša laikā, galevenokārt, Ziemeļeiropas tirgum tiek ražoti vidēji 125 000 virsmatrači un vairāk nekā 3000 matrači.

Sleepwell produkti: atsperu matrači, matrači uz koka rāmja, motorizētas gultas, gultu rāmji, continental tipa gultas,  higiēnisks, gaisa caurlaidīgs un ūdensizturīgs palags un spilvendrāna, virsmatrači, gultas pamatnes rāmji, porolona un lateksa spilveni, gultas kabatas, soliņi ar kastēm apģērbam vai citiem patēriņa priekšmetiem, gultas galvgaļi Sleepwell matračiem uz koka rāmja un gultām, plaša gultu kāju izvēle.

”Sleepwell” matračus un gulēšanai radītus produktus ražo Eiropā un Āzijā lielākais matraču un gultu ražošanas uzņēmums „Hilding Anders Group”, kura vairāk nekā 75 gadus ilgā darbības pieredze matraču ražošanas nozarē runā pati par sevi. Visi „Sleepwell” matraču ražošanā izmantotie materiāli tiek ražoti starptautiski atzītos uzņēmumos un tie atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Sleepwell savai produkcijai sniedz sekojošas garantijas:

 • atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts;
 • atsperēm tiek dota 10 gadus ilga ražotāja garantija;
 • vatelīns atbilst starptautiskā cigarešu testa BS 5852 2. un M1 daļas prasībām;
 • matračos izmantojamais porolons, vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalka audums atbilst starptautiskajam standartam OEKO-TEX 100. Tas nozīmē, ka Sleepwell produktos izmantotie materiāli nesatur cilvēkam kaitīgas vielas un to ražošanas process ir videi draudzīgs;
 • porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība;
 • daudziem virsmatračiem ir piešķirts Igaunijas Alerģijas biedrības marķējums.

”Sleepwell” kolekcija ir izstrādāta, izmantojot ilgo pieredzi šajā jomā, kā arī ņemot vērā, galvenokārt, gulēšanas ērtumu un produktu izturību. Sleepwell sērijā ikkatram ir iespējams rast tieši viņam piemērotāko risinājumu.

Labs miegs ir dzīves eliksīrs, uzmundrinājums ķermenim un garam, kā arī neaizstājams enerģijas atjaunotājs un svarīgs priekšnoteikums labas veselības nodrošināšanai. Labs miegs ir enerģijas un vitalitātes avots, kas sagatavo mūs katrai nākamajai dienai.

Jūsu lieliskie Sleepwell produkti ŠEIT

Mēbeļu salons “Sapnu mēbeles”
Salona adrese: Dobeles šoseja 2, Jelgava

Tālrunis: +371 22 333 845
E-pasts: Info@sapnumebeles.lv

SADARBĪBAS PARTNERIEM TIRDZNIECĪBAI, VIESNĪCĀM UN  PROJEKTIEM

Natalja Angelovska

Mob.: +371 22333845
E-pasts: info@sapnumebeles.lv

 

Mīksto mēbeļu piedāvājums SAPNU Mēbeles salonā

Mūsu salonveikalā iespējams iegādāties augsta līmeņa dažādu ražotāju produktus, starp kuriem ir arī ražotāji – Zelta medaļu ieguvēji, kas piedāva masīvkoka ozola korpusa mēbeles MEBIN https://www.mebin.pl/?lang=en un TARANKO- http://mebletaranko.pl/en/ daudz dažādas kolekcijas, kur var no elementiem salasīt guļamistabu vai viesistabu, vai priekšnamu, kā arī citas telpas. Piedāvājam dažādu izmēru, materiālu un funkciju dīvānus. Piedāvājumā iekļauti labāko Latvijas ražotāju piedāvātie dīvāni, Igaunijas ražotāja BELLUS dīvāni, BEFAME zīmola  dīvāni, Bydgoskie un Etap sofas dažnedažāda stila dīvāni. Dāņu ražotāja INNOVATION dizaina dīvāni. Salonveikalā „Sapnu mēbeles” tiek piedāvāti dažādi izvelkamie dīvāni, ikdienas dīvāngultas, izvelkamie krēsli, ērti, neizvelkami sēžamie dīvāni, sēžamie krēsli, RECLINER tipa krēsli ar īpašām kāju izlaišanas un muguras daļas atlaišanās funkcijām, kompaktu izmēru vienguļamas un divguļamas tahtas, dažādu veidu masīvkoka gultas, bērnu gultas, ērtus sēžammaisus, dažādu veidu pufus ar iebūvētām kastēm un bez kastes. Katram no ražotājiem pieejams ļoti plašs audumu sortiments kurā noteikti atradīsiet sev, gan vizuāli, gan taustei tīkamus audumu variantus. Daļai no ražotāja BELLUS dīvāniem iespējama arī ādas apdare, kā arī ādas un ādas aizvietotāja kombinācijas apdare.

Ražošanas, mēbeļu izgatavošanas termiņi:

Latvijas labāko dīvānu ražotāju dīvāni tiek izgatavoti 4-6 nedēļu laikā,

savukārt Igaunijas ražotāja BELLUS augstās kvalitātes dīvāni tiek izgatavoti 8-9 nedēļu laikā.

Dāņu ražotāja INNOVATION dīvāni tiek izgatavoti 4-6 nedēļu laikā.

Kad dīvāns vai dīvāni izgatavoti, Jūsu dīvānu, vienojoties atsevišķi , iespējams Jums arī piegādāt un arī to salikt vai uzstādīt uz Jūsu norādītajā adresē.

 

Salons  „Sapnu Mēbeles” /SIA Delmer privātuma politika

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci „Sapnu Mēbeles”, mēs aizpildām pasūtījuma veidlapu un pasūtījuma izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Ja vēlaties par preci norēķināties ar pārskaitījumu, lūgsim Jūs sniegt bankas konta numuru un personas kodu rēķina sagatavošanai. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma  veikšanai un īstenošanai.

Lai varētu iegādāties preces uz nomaksu, nepieciešama papildu informācija: Jūsu personas kods, personas dokumenta numurs, personu apliecinoša dokumenta kopija, informācija par nodarbinātības situāciju un informācija, lai pirms līguma noslēgšanas novērtētu Jūsu iespēju samaksāt par preci. Bez šīs informācijas mēs nevarēsim piedāvāt preču iegādi uz nomaksu.

Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar trešo personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

 • neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;
 • nenosūtam nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

Jūsu dati tiek uzglabāti pasūtījumu uzskaites reģistrā, lai:

 • efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;
 • nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu;
 • lai ar Jums sazinātos par preču apmaksu un/vai piegādi;
 • lai atbildētu uz Jūsu zvaniem un e-pastiem, vēstulēm sociālajos tīklos.

Jūsu dati: „Vārds, Uzvārds, adrese, telefona numurs” tiek nodoti piegādes kompānijai, lai īstenotu preces piegādi uz Jūsu adresi.

Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.

Kādā veidā var piedalīties savu datu apstrādē?

Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs Jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē Jūs varat piedalīties šādos veidos:

 • pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;
 • pieprasīt, lai mēs iznīcinām personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka: i) Jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tika apkopoti vai citādi apstrādāti; (ii) vēlaties atcelt savu piekrišanu Jūsu personas apstrādei; (iii) Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;
 • nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;
 • vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.
 • atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: Info@sapnumebeles.lv vai paziņojot to pa tālruni +371 22333845 vai apmeklējot mūs klātienē Dobeles šoseja 2, Jelgavā.
 • Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas SIA “Sapnu Mēbelēs” dienas.

Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē:

Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto tālruni.