Dalīties ar rakstu

Polsterējuma veidi

polsterejuma veidi, dīvāna iegāde un izvēle, dīvāns

Polsterējuma veidi

Modernā, rūpnieciskā mēbeļu apdares ražošanā ir atšķirība starp diviem apdares veidiem: brīvs polsterējums un stingrs polsterējums.

Tu būsi zinošs pircējs, izlasot, kādi ir polsterējuma veidi.

1. Brīvā polsterējuma amortizācija

Šo apdares veidu var atpazīt pēc tās mīkstuma un mājīguma rakstura. Ar šāda veida apdari, pārklājuma audums nav cieši savienots ar polsterējumu, kas dod viļņainas virsmas izskatu. Tā rezultātā izveidojušās krokas uz sēžamās daļas, mugurdaļas un roku balstiem nav kvalitātes defekts. Ekspertu vidū ir atsauce uz apzinātu kroku veidošanās modeļa dizaina dēļ.Vispārīgi runājot, brīvā polsterējuma dizainam ir raksturīgi veidot krokas un viļņus uz sēžamās daļas, mugurdaļas, roku balstiem, pie siksnām vai saspraudēm, ja tādas mēbelē ir.

Jums jārēķinās, ka audums uz sēžamās daļas pastiepsies, un šāds saglabāsies dīvāna tipiskais izskats. Šīs izmaiņas, tomēr, nekādā gadījumā nemazina mēbeļu kalpošanas laiku. Vienmērīgi izlīdzinot krokas – no kreisās / labās puses – uz sēdekļiem, novērš krokojuma, viļņu veidošanos, ja sēžamā daļa tiek izmantota vienā pusē.  Kā pamatvērtību, cik daudz papildu kroku ir pieļaujams, parasti var izmantot šādu aprēķinu: parastā sēdvietas platumā, izlīdzinot sēžamās daļas pārvalku pret centru, radītās krokas nedrīkst būt lielāks par 2 cm. Lielākiem mēbeļu gabaliem (piemēram, divvietīgam apmēram 100 cm platumam) šis krokojums var būt nedaudz lielāks, proti, apmēram 4 cm. Neatkarīgi no šīm vērtībām, apšuvums, kas veidots brīvā polsterējuma dizaina dēļ, protams, var pārsniegt šos izmērus. Galvenokārt, var teikt, ka tik ilgi, kamēr normālas lietošanas laikā izveidojušās krokas, kuras var vienmērīgi izlīdzināt, to var uzskatīt par normālu.

2. Ciešs polsterējums

Šāda veida polsterējumam pārvalks ir cieši pārvilkts pildījumam un tam pievienots. Tas novērš to, ka mēbeļu lietošanas laikā rodas pārāk daudz kroku. Vairumā gadījumu krokas, kas izveidojās sēžot, izlīdzinās. Tomēr pat šajā gadījumā nevar izslēgt, ka ilgstošas ​​lietošanas laikā – pat, ja tikai nedaudz, krokošanās nemazināsies. Šo īpašību nevajadzētu attiecināt uz elastības zudumu polsterējumā, jo drīzāk tas ir saistīts ar pārvalka materiāla stiepšanos.

Sēdekļa komforta līmenis atšķiras no pārējām mīkstās mēbeles daļām ar to, ka jūs neieslīgstat ļoti dziļi spilvenā, bet jums ir stingra sēdekļa pozīcija uz polsterētā sēdekļa. UZMANĪBU! Pat šajā gadījumā nekas nevar novērst, ka sēdekļa stingrība ar laiku mazināsies, kļūst mīkstāka- atkarībā no lietošanas ilguma un ķermeņa svara.

Mēbeles mīkstās apdare / polsterējums.

Šajā sakarā mēs runājam par augstas kvalitātes apdares pārklājumu, kas noteiktos punktos pielāgojas ķermeņa formai. Tas tiek panākts ar vaļīgu putu un spalvu maisījumu, kas kopumā var mainīties, pielāgojoties ķermeņa svaram.  Lai novērstu pildījuma mainīšanos, spilventiņi / spilveni ir sašūti atsevišķās šūnās. Atkarībā no pārvalka veida, šūnas var būt skaidri redzamas uz virsmas. Optiski, nelieli dobuma veidojumi lietošanas laikā šajā gadījumā liecina par spilvena izlīdzinātu korekciju. Pat šādos gadījumos tas tiek dēvēts par produktu, kas ir tipisks. Nedaudz uzbužinot polsterējumu (kā jūs to dariet ar spilvenu), var uzreiz atgūt sākotnējo formu.

Brīvi stāvoši muguras spilveni, piestiprinātie muguras spilveni, sēdekļa spilveni

Muguras spilveni:

Brīvajiem un piestiprinātajiem mugurdaļas spilveniem, kas ir piepildīti ar spalvām, putu stienīšiem, putām vai sasmalcinātu porolonu, silikonizētām poliestera šķiedrām ir neizbēgami, ka pēc lietošanas tie būs jāsabužina, lai tie atgrieztos sākotnējā veidā.

Sēdekļa spilveni:

Vārds „vaļīgs” nozīmē, ka spilveni lietošanas laikā var mainīties, un pēc tam atkal jāievieto atpakaļ sākotnējā stāvoklī. Šāda veida apdares tehnoloģiju priekšrocība ir tāda, ka spilveni daļēji var tikt apmainīti, kas tādā veidā dod iespēju visus lietot vienmērīgi ilgi.

Vēlos uzzināt vairāk

Izvēlēties mēbeles

Ražotājs BELLUS