Dalīties ar rakstu

Regulē gultas cietību jebkurā laikā!

Regul\e gultas cietību ar Exact comfort Adjustment Jensen gultas

Regulē gultas cietību jebkurā laikā!

Izvēloties  Jensen gultu ar Exact Comfort Adjustment Jums ir iespēja abās gultas pusēs regulēt matrača cietību vidusdaļā jebkurā brīdī!

Sapņu gultas Jensen Beds

Tā ir rotaļu laukums, darba vieta, jūsu iecienītā vieta.

Gulta ir mājas sirds. Mēs pat apgalvotu, ka gulta ir vissvarīgākā mēbele jebkurā mājā. Tāpēc mēs esam pavadījuši 70 gadus, pilnveidojot gultas. Visu mūsu pieredzi, meistarību un inovācijas mēs piedāvājam, lai radītu augstas kvalitātes modernas gultas. Tikai tā, lai jūs varētu iegūt savu sapņu gultu. Laipni aicināti!

Regulē gultas cietību jebkurā laikā!

Jensen kontinentālās gultas ir īpašas ar to, ka to cietību vari regulēt kaut katru dienu ar Jensen Exact Comfort Adjustment VIDEO

Uzbūvē savu sapņu gultu ŠEIT Sapņu gultas Jensen Beds

Debešķīgs miegs – katru nakti. Jensen® Original Zone sistēma nodrošina pienācīgu atbalstu visam ķermenim miera un miega laikā. Atbalsts muguras līknei kopā ar mīkstu plecu zonu ir atslēga optimālai gulēšanas pieredzei. Zonas sistēma balstās uz pašsaprotamiem un dabiskiem principiem. Lielākā daļa cilvēku gurnu un plecu zonā ir plašāki un ap vidukli šaurāki un smagāki. Tā kā matrača galvenais mērķis ir atbalstīt ķermeni, iedalījums zonās nodrošina vienlīdzīgāku un ērtāku atbalstu, ja pleci un gurni iegremdē dziļāk matracī, ar stingrāku atbalstu smagākam viduklim. Ietekme ir tāda pati, neatkarīgi no tā, vai atrodaties uz muguras vai uz sāniem.

JENSEN BEDS RAŽOTS NORVĒĢIJĀ

No 1947. Šodien Jensen var lepni sevi saukt par vadošo zīmolu Eiropā gultām un matračiem. Mūsu vēsture sākās 1947. gada 14. februārī, kad pēc Otrā pasaules kara Norvēģiju skāra optimisma vilnis. Šis optimisms arī aprakstīja Jensenas ģimeni. Laikā, kad piekļuve materiāliem bija ierobežota, bija jāizmanto tas, kas jau bija. Pirmie Jensena matrači bija izgatavoti no zirgu astriem un vates. Protams, kopš tā laika daudz ir mainījies, bet vissvarīgākā daļa dzīvo – mūsu cīņa, lai panāktu optimālu miega komfortu. Mēs aizsargājam savas saknes un joprojām ražojam visas mūsu gultas skaistā Svelvikā, Vestfoldas reģionā. Tas, ka mūsu gultas ir “Made in Norway”, liecina par to, ka mūsu produkti tiek turēti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tajā pašā laikā tie pārstāv Skandināvijas labāko dizainu. Apvienojot dabas iedvesmotos materiālus un tekstilus ar mūžīgām formām, mēs radām produktus ar lielisku miega komfortu, kas izskatās skaisti. Balstoties uz Norvēģijas vēsturi, mantojumu un iegūtajām zināšanām Jensen ir unikāla spēja. Tāpēc mēs ļaujam teikt, ka miega komforts Jensenas gultā ir patiesi neparasts.

Jensen gultas Guru Mēbelēs